| Catalinnaa04 a întrebat:

De unde aş putea cumpăra un câine? iubesc enorm de mult animalele şi mi-aş dori unul dintre aceştia : chow chow,beagle,bichon, collie, golden retriever. Sfaturi?!

4 răspunsuri:
| MitzaaRulzz a răspuns:

Olx

| AlinaMova a răspuns:

Poti sa-i cumperi de pe publi24.ro,unul e 1 leu dar nu stiu daca sunt bolnavi, etc.Pentru 1 leu, nu ccred ca ar fi o problema

| EMOtiva27 a răspuns:

Daca stai la casa ti-as recomanda un labrador sau un golden retriever, sunt foarte jucausi si blânzi, iar daca stai la bloc iti recomand un bichon, nu lasa par, e cuminte si jucaus

| EMOtiva27 a răspuns:

Poti sa cauti pe olx. Sigur gasesti un câine care sa iti placa si sa ti se potriveasca