| xStefiy a întrebat:

Deci azi mi-am luat un porcusor de guineea si m0am uitat putin la ea in gurita si am observat ca dintisori de sus sunt cariati a sa ii schimbe? P.S : Are doar 2 luni happy

Răspuns Câştigător
| ImCalledLamă a răspuns:

Cel mai si cel mai bine este sa te duci o fuga la veterinar cu el pentru ca noi nu putem sa iti zicem ce iti zice veterinarul. El se pricepe cel mai bine si, ca si la oameni, totul se manifeste diferit. Pupa porcusorul din partea mea si insanatosire grabnica ii doresc. Succes! :*

| xStefiy explică (pentru ImCalledLamă):

Multumesc :*

| ImCalledLamă a răspuns (pentru xStefiy):

Fundita? :*

| ImCalledLamă a răspuns (pentru ImCalledLamă):

Merci pentru fundita :* Cum ai facut pana la urma cu purcelusul? E bine?

| xStefiy explică (pentru ImCalledLamă):

Pai urma sa il duc la veterinar dar pana la urma am vazut ca i s-a rupt partea care era cu carie si acum astept sa vad daca a sa ii cresca P.S.: mananca fan, morcov si cereale

| ImCalledLamă a răspuns (pentru xStefiy):

Mancarea e buna bravo dar ar trebui sa il duci ca daca s-a rupt o bucata din dinte aleluia nu mai creste si nu stiu sigur daca ii mai creste altul. E pentru binele lui.

| xStefiy explică (pentru ImCalledLamă):

O sa o duc...

| ImCalledLamă a răspuns (pentru xStefiy):

Okhappy