| Ferian a întrebat:

Bună dimineața, am și eu o întrebare, am o pisică în vârstă de 7 ani care de dimineața i-am dat un sticks lichid la care s-a oprit din mâncat și a căzut din picioare, l-am luat în brațe și acum e un pic mai bine, vă mulțumesc. Ce are?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Sticks-ul este solid si chiar crocant.
Daca i-ai dat "licjid", atunci n-ai citit (corect) eticheta de pe el.
Probabil a fost ceva otrava...

| Korkodeln a răspuns:

Daca iti zice cineva altceva decat sa mergi cat mai repede posibil cu ea la un cabinet vetrinar pentru control, e tampit sau face caterinca, asta e singurul raspuns corect.