| BlondyeStefy a întrebat:

Buna eu colectionez servetele. as dori sa imi impartasesc hobbiul si cu alti colectionari de servetele astept sa ma contactati:*

Răspuns Câştigător
| PinkPanter a răspuns:

Am eu si nu le mai folosesc. Daca vrei da-mi un mesaj privat cu adresa ta si ne intelegem noi pe mess

3 răspunsuri:
| Okami23 a răspuns:

Am avut si eu hobby-ul acesta, dar in urma cu cativa ani, e un hobby dragut, era la moda pe atunci, faceam schimb cu colegii de clasa laughing

| BlondyeStefy explică:

Colegi mei de clasa nu colectioneaza... asa ca nu am cu cine sa schimb si ninci nu prea am dubluri numai cateva

| Macavei_Mara_1994 a răspuns:

Buna, am si eu o colectie de servetele, a fost intai a mamei mele, iar apoi a mea, sunt in jur de 300-400, am pierdut numaratoare cand am incetat sa-mi imbogatesc colectia acum 5, 6 ani. Servetelele sunt atat mai vechi ( clasice ) cat si mai noi, adunate din tara, dar si din strainatate, pe care as dori sa la vand. Ma puteti contacta pe adresa de e-mail maramacavei_97@yahoo.com sau pe facebook, https://www.facebook.com/2maRa0.