| ēน a întrebat:

Eu fac bijuterii handmade, sunt mai mult specializata pe lucrul cu sarma. in fine, daca puteti sa imi dati si mie noi idei de cercei, bratari... un site cu tutoriale [ din imagini ] dau Fund[a]! ♥

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MoonLight a răspuns:

Dai Fund[a]? de ce nu iti pui imaginatia la contributie si vrei tutoriale? Incearca diferite forme...stii ca erau targurile alea unde se aduceau si bijuterii handmade. Te poti inspira si de acolo putin, dar sa combini ideile cu imaginatia. De ce nu faci de exemplu niste cercei in forma de inima dar sarma sa fie sprialata, sau tot felul de forme sa le pui...

| ēน explică (pentru MoonLight):

In orasul meu nu se organizeaza targuriwinking Am facut cercei in toate modurile posibile si am ramas fara ideii, sunt om!