| AndreyAyu a întrebat:

Eu in curand voi avea un beagle...si il voi tine in apartament,vroiam sa va intreb daca are un miros specific sau daca pipi pe care il face va fi mirositor, avand in vedere ca il voi la la 8 saptamani nu cred ca va fi mirosul la "treburi" atat de accentuat, dar pana il voi invata sa isi faca nevoile afara va mai fi un timp.Va multumes mult pentru ajutor!

Răspuns Câştigător
| Anonimus212 a răspuns:

Buna, eu am un yorkei si l am luat la 1 luna. Am mers in pet shop si am intrebat despre unde isi va face treburile, mi a zis ca sunt niste covorase speciale unde isi face treburile garantat.El si acum isi face acolo nevoile iar cand miroase il vei schimba.El nu are nici un miros.Asta este cea mai buna varianta, crede ma.

2 răspunsuri:
| angeldevil_7103 a răspuns:

Poate te ajuta asta:[url=http://www.google.ro/......http?/url
Eu am un teckel insa stiu cate ceva despre rasa bealge in primul rand este o rasa folosita in trecut la vanatoarea iepurilor deci va fi mai neastamparat, va face galagie sincer partea cu treburile nu stiu cum e insa stiu ca sunt incapatanati si sunt mai independenti daca ai copii mici nu este cea mai inteleapta alegere, are nevoie de un dresaj ca la carte pentru ca nu este cea mai potrivita rasa pentru apartament. Sper ca te-am ajutat poate gasest ceva informatii in link de mai sus :D

| AndreyAyu explică (pentru angeldevil_7103):

Mersi pentru raspuns.Eu nu am copii, dar pe mine ma intereseaza in special problema cu mirosul!