| Aliiinutzatha a întrebat:

BUnA!
Fetelor cumva aveti momente cadn vedeti baieti care ii cunoasteti uitandu-se la alta fata si sunteti puntin geloase?
eu da. incerc sa nu observ da nu pot!
Help dau funda!

Răspuns Câştigător
| GEORGE a răspuns:

Dar totusi daca vine la voi un baiat si va spune "vrei sa iesim undeva?" voi ce spuneti? "nu ca am prieten" sau "ma mai gandesc" dar totusi daca baiatul vede ca nu ii dati niciun raspuns va cauta in continuare si cand va gasi fata potrivita voi sunteti geloase. pai de ce ma?
baiatul nu va astepta fata, niciodata sau cel putin asa sunt eu. daca ma refuza o fata nu voi sta sa imi plang de mila, voi cauta alta fata pana o voi gasi pe cea potrivita pa pa