| Ioanna2012 a întrebat:

wave
am sims2 in calculator de cateva luni si vreau sa stiu si eu cum pot sa fac mai multi bani in timp ce construiesc o casa pentru un Sim big grin [ cu bani care mi se dau le fac doar cocioabe, eu vreau vile rolling on the floor ]

6 răspunsuri:
| Black_Cherry a răspuns:

Apesi ctrl+shift+c (nu stiu daca asta e ordinea) si bagi parola motherlode

| thegreatgatsby a răspuns:

Motherlode e parola pentru 50, 000 simoleons

| Criss1105 a răspuns:

Oke... uite as vrea si eu sims 2...iti dau idul meu si mi'l trimiti si mie? plz big grin gadjicutza_frumushik

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Apesi in acelasi timp CTRL+SHIFT+C si scrii codul "motherlode" (fara ghilimele), vei primi 50. 000. Pune codul de mai multe ori, iti va da aceeasi suma.

2. Daca nu vrei sa joci cu coduri, trimite-ti pur si simplu simsii la munca si asteapta pana cand stragi ceva bani happy

Sper ca te-am ajutat!
O zi buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! wave

Simplu:Ctrl+C+Shift

(+ nu le mai pui da le-am pus ca sa iti dai seama ca trebuie sa apesi asta)

Sus o sa-ti apara o bara alba. Acolo scr: motherlode.

Si acolo jos o sa-ti apara mai multi bani.

Si eu a SIMS2 si SIMS3 si ma pricep foarte bine.

| AuRevoirSimone a răspuns:

Shift+ctrl+C=>motherlode