| Daviiiiiid a întrebat:

wave As avea o intrebare :de ce nu imi merge mt2 guabina...cand sa intru arata ce arata si pana acum doar ca in loc de Ch1 arata puncte puncte...si da eroarecrying(( nu stiu ce sa fac! am descarcat din nou jocul dar tot asa.va rog ziceti-mi (dau funda). Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei mie mise intampla asa cand e eroare conectare la server poate nu-ti merge netu bine

3 răspunsuri:
| xAndro a răspuns:

Poti descrie eroarea? cred ca ar putea fii din cauza ca serverul este inchis. iar daca e pe hamachi nu ai intrat pe el.

| xAndro a răspuns:

Joc mt.mai multe.am jucat empire.acum vreau propriul server.de ro m`am plictisit.am lvl 59.si da. cel din poza sunt eu.GM arme de gm, serverul meu happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nai activat internetul