| Erikkkkkkk a întrebat:

Buna! Hamsterul meu este foarte agitat si se bate cu fratele lui incontinuu.
Aveti idei de ce este atat de agitat? Se bat de foarte multe ori pe zi

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Bătaie pentru o fata? Cușcă? Tine? Mâncare? Așa sunt masculi se bat că nebuni uni se onoare pentru partea de cass te și miri vezi de o hamsterita blonda care sa le consuma energia

| sammie a răspuns:

Ar fi bine să mergi la veterinar cu el sau citește aici

https://ro-102509.dotykkoloru.pl/why-is-37

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hamsterii masculi nu trebuie sa stea împreună. Se vor bate de fiecare data. Îți spune o persoană care timp de 7 ani a crescut hamsteri.

| luanaesteviatamea a răspuns:

Pune-l pe gratar!