| LoveNiki a întrebat:

Buna ieri am facut un site de animale. Are de toate mai putin membri :( are doar 5 :( si 4 vizitatori.
Intrati si daca va place faceti-va cont, plz... el e pentru. toate animalele dar in general despre hamsteri :), dar sunt oameni care au si alte animale (am si eu alte animale), avem pe cineva care stie de toate despre animale si va poate ajuta.

http://hamsteri.forumhit.ro/forum

2 răspunsuri:
| LoveNiki explică:

Poti deschide tu un topic.

| cutzualb a răspuns:

Am cautat la alte animale cainele si nu l-am gasitcryingcryingcrying