| andreeaaa1 a întrebat:

Ieri am gasit o pisica birmaneza pe strada.Era slaba asa ca am adus'o la mine acasa si i'am dat de mancare. A stat la mine peste noapte dar dimineata mama a vazut'o si a zis sa dispara pana vine diseara de la munca.Am pus'o pe casa dar s-a intors inapoi.Acum sta pe gard unde e vita de vie mai deasa, i'am dat de mancare acolo dar nu stiu ce sa fac cu ea.:-

7 răspunsuri:
| andreeaaa1 explică:

@DjBlaze chiar ai vrea pisica?

| HappyPebbles a răspuns:

O poti da cuiva.Intreaba-ti cunoscutii.

| enverhoxha a răspuns:

De unde ştii că e birmaneză? Astea sunt pisici rare, în mod normal proprietarii nu le abandonează. Dacă e într-adevăr birmaneză, înseamnă că s-a rătăcit şi stăpânul o caută.

| NicusorYo a răspuns:

Ai putea sa imi dai mie aceea pisicahappyFunda?

| NicusorYo a răspuns:

Da as vrea, contacteaza-ma la id de mess nicusor_yo31

| mason a răspuns:

Esti o dulce happy

| cozmmyy a răspuns:

Sal/ as dorio eu. lasa-mi un mesaj