| BlackScribble a întrebat:

Ieri mi-am luat o broscuta testoasa si nu stiu ce nume sa-i punhappyE foarte mica si rapida:phappy:d. Ce nume imi propuneti?

9 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Stiam unul gheorhita, era chiar amuzant. Eu cred ca e mai dragut sa ii dai un nume neaos, romanesc, uman. Alege-ti un prieten sa-i fie nas si da-i numele dupa el, cu un diminutiv hazliuhappy

| virusz a răspuns:

Speedy

| crazygirlyo a răspuns:

Speedy cred ca e cel mai potrivit love struck. fundita?

| Cathy_5203 a răspuns:

Hmmm...nu stiu poti pune orice nume iti place, dar nu nume de om(nu poti avea o broasca testoasa pe nume Andrei sau Georgelaughing)poate fi pinky sau...alceva!

| Cathy_5203 a răspuns:

Incearca Stubby am auzit numele intr-un film si a apartinut tot unei broaste testoase!big grin

| mihaela23 a răspuns:

Speedy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Speedy e un nume draguthappy
Honey
Tiny

| HappyYoyo a răspuns:

Speedyhappy

| dan14 a răspuns:

Speedy big grin