| Helpmeforfree a întrebat:

Imi cumpar catel, pui de bichon. La varsta de 6 saptamani o vaccineaza impotriva parvovirozei, jigodiei etc. Am vrut sa o cumpar chiar in ziua aceea, cand ii face vaccinul. Poate avea reactii adverse, diaree sau ceva? Multumesc, fundita.

Răspuns Câştigător
| Luana11062002 a răspuns:

Din cate stiu eu nu sunt reactii adverse. Am si eu un bichon. E posibil sa se simta ma molesit, fara chef de joaca, dar tine-l in brate, alinta-l si ii va trece repede. Un bichon e un caine care cere multa atentie. Succes!

1 răspuns:
| Badrock a răspuns:

NU pentru ca si eu am un puiuţ de bichon.