| denisa20 a întrebat:

Imi dati si mie niste informatii (nr de tel, adresa, site, email) despre o frizerie canina din pitesti?

Va multumesc fffff mult!

Dau fundita happy

2 răspunsuri:
| MisSToXiC a răspuns:

Pai ai putea sa cauti pe siteu asta http://www.aaz.ro/vanzari/21/frizerie-canina-pitesti
sper ca te-am ajutat
fundita?

| unknownfaceofmine a răspuns:

Oferim servicii de frizerie si toaletaj pentru caini si pentru pisici, tuns igienic sau cu model, in cadrul sediului nostru din str. Victoriei, nr. 17 sau la cererea proprietarului la domiciliul acestuia.
Pentru programari sau informatii, va rugam sunati la: 0758 075 070