| adinaidk13 a întrebat:

Imi doresc foarte mult sa adopt un pui de pisica (nu conteaza rasa, poate fi si maidaneza) intre 1-3 luni. Cei care au pui de pisca sau care au cunostinte cu puiuti de pisica sa imi lase un nr. de telefon sau adresa de e-mail. Multumesc anticipat!happy

Răspuns Câştigător
| Danyelusha a răspuns:

Buna!
Uite aici sunt o gramada de anunturi cu cei care ofer pisicute:
http://www.publi24.ro/, dai click pe anunturi, apoi, in partea dreapta a paginii este unghenar portocali pe care scrie : "Filtrare" si ma jos un pic scrie "Categorii"; alegi "Animale" si te uiti un pic mai in jos si o sa vezi ca scrie "Judet" alegi judetul din care esti. O sa iti apara o alta pagina si acolo, tot in stanga paginii scrie "Localitati" de acolo alegi orasul din care esti si vei gasi o gramada de rezultatae.
Sper ca ti-am fost de ajutor;)

5 răspunsuri:
| IuliaDunduc a răspuns:

Daca nu ati primit deja, eu am un motanel si o pisicuta de 2 luni foarte dragalasi de dat. Tel.: 0746969175

| Emese_Kelemen_1990 a răspuns:

Buna ziua! Ati gasit o pisicuta?

| adinaidk13 explică (pentru Emese_Kelemen_1990):

Buna ziua! Da am gasit o pisicuta, acum este mare, are 9 luni si e fooarte simpatica!

| Alexandru_Rusila_1987 a răspuns:

rusila_daniel@yahoo.com