| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti da cat mai multe nume de catei? Daca se poate numele sa fie dragalase pentru ca am un bison cret cret.Sa fie nume si de fata si de baiat. Va pup dulce!

Răspuns Câştigător
| Carlene a răspuns:

Fetita: Pashmine (o poti alinta Pashy), Kyky, Shining, Ruby.
Baiat: Sparky, Muffy, Goliath, Rexu' etc

Ma bucur pentru tine!
Eu am un bishonel alb si o cheama Pashy love struck

6 răspunsuri:
| AlexyaLove a răspuns:

Cred ca pentru un bichon un nume potrivit ar fi bijoue[b i si u] care inseamn bijuterie in franceza

| AlexyaLove a răspuns:

Scuze traducerea este [b i si u]

| Ellaa98 a răspuns:

Salut!
Nume de baieti : Max,Buddy,Cody,Duke,Jack,Toby,Scoobie
Nume de fete : Bella,Sasha,Daisy,Lady,Lucy,Sandy,Katie,, Cora, Annie

Sper sa-ti placa.Succes!

| robertza a răspuns:

Nume pentru catei de sex masculin:

Max, Nero, Buddy, Spyke, Terry, Rex, Buster, Taz, Cody, Duke, Jack, Harley, Rusty, Toby, Murphy, Shelby, Sparky, Spot, Oscar

Nume pentru caini de sex feminin:

Blacky, Cora, Lady, Roxie, Daisy, Dona, Lessie, Sasha, Sandy, Kinta, Katie, Annie, Mura, Tasha, Tisha, Sophie, Pixie, Akira

| enigma_5115 a răspuns:

Jimmy; Dona; Roky; Lesy; Sparky; Dodo; Babydollhee hee

| Diana_5071 a răspuns:

Pai eu am o catelusa pe nume bella si un catel pe nume puffi