| Senorita2000 a întrebat:

Imi puteti spune va rog care ar fi pretul unui caine de rasa Boo? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| xtreme12345 a răspuns:

Http://stirileprotv.ro/......ebook.html Daca te referi la acesta costa in jur de 2. 000 de euro asa zic cei de la ProTv.

4 răspunsuri:
| bibiiiy a răspuns:

Pai nu se numeste rasa Boo, rasa se numeste pomeranian, iar boo il cheama pe catel.costa cam 1000 de euro

| BananaSuparata a răspuns:

Intre 70 si 100 euro

| papyterier a răspuns:

Buna. uite. am gasit un site pe care se vand si caini boo sper sa iti placa! fundita

| Knieling_Corina_1998 a răspuns:

Am vazut pe un site ca ar costa in jur de 500-600 euro (masculul 500, femela 600)