| lallalle a întrebat:

La cainii de rasa coker spaniel la cade parul? [vreau sa-mi cumpar unul si sa stiu dinainte] funda :*

Răspuns Câştigător
| andrei0andrei a răspuns:

Da le cade dar sa iti iei catelusa ca doar catelusa e prietenoasa si jucausa cainele coker numai doarme eu am o catelusa coker pe nume blakye aduce batul, joaca ascunselea si cu mingea (fara sa fie dresata) deci da le cade parul dar nu o consider ca pe o problemabig grin

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

DA! Le cade parul.

| Șttefania a răspuns:

Da, dar daca ii peri zilnic nu le va pica. Eu am un cocker spaniel si chiar iti sugerez rasa asta:X. Eu il am pe al meu de 2 luni si nu mai face in casa:X