| XxXNotForKiidsXxX a întrebat:

Ma numesc Cristina si am o intrebare voi ce fel de boabe folositi la cainele vostru? Primul ras. funditawinking

Răspuns Câştigător
| chytzz a răspuns:

Chapy... fundita?

11 răspunsuri:
| katala a răspuns:

Cele mai ieftine (si acceptate de caini cu placere), sunt cele de la Metro - ARO, dar nu cele cu sunca; acum am descoperit la Billa, produsele Clever, la fel de bune si chiar mai ieftine (21 lei - 10 kg)

| Serendipity17 a răspuns:

Pedegree :d sunt cele mai bune si ii plac cainelui meu la nebunie

| Andreea98 a răspuns:

Pentru caine folosesc bobitele de la purina

| luna a răspuns:

Desi la cateii mei le cumpar crochete Pedigree sau Friskies, aproape mereu manaca pe cele de la Wiskas care le cumpar pentru motan.Cred ca in curand motanul o sa latre iar cateii sa miaune.

| Skylerx a răspuns:

Eu folosesc penrtru cainele meu Pufi PediGree big grin

| marett16 a răspuns:

Royal canin sau purina.

| XxXNotForKiidsXxX explică:

Scz dar am zis primul ras dfunditatongue

| m@ri@ a răspuns:

Chapy
Pedegree
Royal canin
purina
Friskies

fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall eu am 4 caini laughing si le dau cappiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chappy, Pedigree

| nuamnuvreau a răspuns:

Royal Canin, celelalte feluri de mancare nu sunt bune.Pedegree are o groaza de chestii care ii fac rau:-s