| iasmi2002 a întrebat:

Ma puteti ajuta cu o problema?
Vreau sa cumpar un Bichon Maltez femela de vreo 3 luni- alb.
Dar nu vreau sa fie nici prea scump- cam vreo 3-4 milioane. cel mult 5. happy sper ca ma puteti ajuta.
P.S- am cautat pe OLX. si nu am gasit ceva la un pret bun ..si nici pe placul meu. happy big grin

2 răspunsuri:
| AdaAlexandra1461 a răspuns:

Daca nu ai gasit nici pe olx cauta pe publi.24 sau daca nu ai gasit nici acolo cauta pe google bichon maltez de vanzare si iti vor aparea mai multe site-uri.
Sper ca ai gasit ceva pe placul tau happy

| Miranda27 a răspuns:

Eu nu vreau sa te contrazic sau ceva, dar ai grija de unde iti cumperi cainele. Si eu am vrut sa imi cumpar un bichon maltese si am gasit un anunt din orasul meu (Baia Mare) care mi se parea ok la pret (500 lei) dar s-a dovedit sa fie o farsa. Ne-a mintit femeia aia la telefon o saptamana intreaga. Acum ne-am hotarat sa cumparam unul de la o canisa din Oradea care ne da cainele cu carnet de sanatate, pasaport, microcip implantat si ne face transportul inclus in pret. Intr-adevar e mai scump (1 000 lei) dar macar nu e o farsa. Deci, ai grija de ce oameni dai!winking Succes! big grin