| anonim_4396 a întrebat:

Maine merg la gradina zoologica din bucuresti si vreau sa va intreb:Am voie sa intru cu caini?(as prefera sa imi spuneti din propria experienta)Funda si voturi!

Răspuns Câştigător
| Gamerita a răspuns:

Nuuuuuuuu laughing M`am dus eu odata cu caininele meu si m`a dat afara in suturi rolling on the floor Nu n`ai voie vb serioswinking

1 răspuns:
| klau95 a răspuns:

Nu ai voie deoarece afecteaza oarecum celelalte animale ori ca comunica cu ele, ori ca le sperie sau ca le streseaza. E logic.big grin