| Alice_2720 a întrebat:

mi-am luat si eu faimosul Sims 3 si imi merge extrem de greu si am memorie putina, stiu ca si din cauza asta merge greu, dar vreau sa stiu daca este la fel de binefacut ca Sims 2, ca vreau sa-mi iau toate Simsurile 3... dau fundita, plsz help

Răspuns Câştigător
| FuckOffPepper a răspuns:

E ff bun eu le-a am pe toate.merita

4 răspunsuri:
| Anonima568 a răspuns:

Simsu 3 este super tare... il am si eu si ma joc zilnic la el.este mai misto decat 2

| DoarOana a răspuns:

Buna.
Ar trebui sa ma umbli la optiuni si sa cauti "sims 3 is working slower on PC" pe youtube pentru ca acolo iti ofera informatii despre ce trebuie sa faci.
Pa, pa

Apache
| Apache a răspuns:

Da...e un joc bunicel!

| RoxYuuKikyo a răspuns:

E super jocu' da' dupa un timp te plictisesti de el.