| GiuliaTamas a întrebat:

Buna mie imi place foarte mult sa fac poze in natura si la natura dar mi-am pierdut orice ideee nu mai am nici o ideee putet isa imi dati si mie niste imagini asa frumoase de pe flickr google orice?

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Daca vrei imagini frumoase o sa-ti trimit daca vrei dar una este sa le iei de la alti si alta este sa le faci tu Daca vrei pot sa=ti recomand anumite locuri splendide unde poti face poze care sa fie unica si de ce nu facute de tine Pa