| Jane_6633 a întrebat:

Motanul meu are 2 luni implinite azi. De o saptamana buricul a inceput sa i se umfle, iar mama l-a sunat pe medicul veterinar care i-a spus ca are hernie ombilicala. Intrebarea mea este : Cam cand o sa-l opereze ( varsta ), tinand cont ca veterinarul a spus intre 2 vaccinuri? ( primul o sa il fac vineri, la 2 luni si aproape o saptamana )

Răspuns Câştigător
| BonneLess a răspuns:

Asta ti`o poate spune medicul nu noiwinking

1 răspuns:
| tibi211 a răspuns:

Pai cred ca o va avea o saptamana sau doua nu-s doar am raspuns.