| Andreutza_Andreea_2000_wwma a întrebat:

..NU stiu daca sa am incredere sa cumpar un Bichon MAltese de pe olx..Sunt sanse sa mi-l dea bolnav? sau sa iau de la canisa premium?

Răspuns Câştigător
| viotedy a răspuns:

De la Premium in nici un caz, mai bine de pe olx.Eu am luat cand era mercadorul.Acum,te orientezi si tu, vorbesti cu omul, ii ceri sa tii arate pe web-si pe parintii puilor-eventual te duci si-i vezi si apoi cumperi.

1 răspuns:
| robertdincluj a răspuns:

Eu l-am luat de pe olx.normal nu are ce sa se intample. poate ca si cel de la canisa premium sa fie bolnav, nu numai cel de pe olx.doar ca daca iti iei de pe olx ai grija sa nu fie corcitura.bafta!