| FantomaTurcoaz a întrebat:

O intrebare pentru cei care au caine! Ce nume are cainele vostru?

26 răspunsuri:
| Bibuşca a răspuns:

Eu am 3 catei pe acre ii iubesc nespus de mult. Numele lor sunt Paco, Max si Sparki. Doresc sa-mi mai iau un Shih Tzu sau un Bichon(baiat) si numele sa fie Ben(alintare Beny). Dar daca tu ai caine/caini ai tai cum se numesc?

| Șttefania a răspuns:

Pe catelusa mea o cheama Kira!

| EuElyEla99 a răspuns:

Pe iubitica mea o cheama Cory si este fetita, are 10 luni si este chiuauabig grin

| MrSpooky a răspuns:

Bleckybig grin

| Snuff a răspuns:

Amy

| FantomaTurcoaz explică:

Bya eu inca nu am caine dar mama a zis ca imi ia peste o luna si vroiam idei de numewinking

| Cici4Mici a răspuns:

Pamela si Nero.

| Troll a răspuns:

Intrebare stupida care nu are ce cauta pe un site de ajutor reciproc ...

Ar trebui sa iei BAN/DISABLE !

| adee97 a răspuns:

Buna, am avut multi caini, deci uite cateva nume :
-Puffy
-Bobby
-Bubu
-Asky
-Cookie (Cuchi)
-Max
-Piky
-Puky
-Lisa
-Lora
-Miky
-Berry
-Kelly
-Lucky
-Maggie (Meghi)
-Pretty (Priti)
-Speedy (Spidi)
-Wally
-Terry
-Whity (in caz ca e alb)
-Blacky (in caz ca e negru)
-Mary
-Anni
-Rita
-Billy
-Tony
-Crunch
-Spike
-Rex
-Emma
-Gigi
-Collie (Coli)
-Buddy
-Cody
-Bonnie (Boni)
-Honey (Hani)
-Heidi - numele asta il ador love struck
-Riley (Raili)
-Toby
-Tedy
-Zoey (Zoui)
-Sparky
-Scout (Scat)
-Rubby
-Roxi
-Sam
-Sammy
Pune-i un nume care sa i se potriveasca. Sper ca ti-am fost de ajutor. sa ne trimiti poze cu cutuu love struck. fundita? puppy dog eyes

| sensa a răspuns:

Max, filip si bobby (daca mai vrei idei: bitza, tzutzu)laughing banuiesc ca ai o catelusa.dar ai mei sunt baietibig grin

| NoNaMe_7575 a răspuns:

Riki

| ginaosar a răspuns:

Uite aici https://www.youtube.com/watch?v=_ouP_Eo3ToA

Sunt foarte frumoase, sper sa te ajute

| RimePeHartie a răspuns:

Am o catelusa pechinez pe nume Lady

| Nuimicitinumele a răspuns:

Scooby si nume pentru un caine fata iti sugerez :Bella; Puffi

| Nuimicitinumele a răspuns:

Scooby si nume pentru un catea iti sugerez :Bella; Puffi

| EmilyWasHere a răspuns:

Toate raspunsurile care au fost inainte si cele care vor fi dupa big grin.

| Bogdanmarianmgh a răspuns:

Eu am gasit aici
https://pedanny.blogspot.com/2021/04/nume-de-caini.html

Sunt foarte bune o sa îți placa

| ღAღdღaღ a răspuns:

ღMorfolinaღMorfoღ
ღE catelushaaღ

| miky_5010 a răspuns:

Eu am 3 catei, bobita colo si auras.happy

| RazvaNICE_2349 a răspuns:

Buna! Am avut o catelusa pechinez pe care am numit-o Jenny, iar acum am tot un pechinez, femela, pe care sora mai mica a numit-o Rita.

| RazvaNICE_2349 a răspuns:

Un prieten din Irlanda de Nord si-a numit cainele Chimo. Numele vine de la obiceiul triburilor de inuiti canadieni ca liderii sa se atinga pe piept spunandu-si unul altuia "Chimo!" in semn de prietenie. Chimo inseamna prietenie. Iar cum patrupedul nostru este cel mai bun prieten al omului, Chimo poate fi folosit si pentru mascul si pentru femela!

| myruna_3591 a răspuns:

Cookies

| Anto12 a răspuns:

Alma pentru. fetita

| seby92 a răspuns:

Tomy si Nera