| dudy99 a întrebat:

o sa ma duc la un curs de dans modern si nu stiu cu ce ar trebui sa ma imbrac.

Răspuns Câştigător
| Rockart a răspuns:

Eu spun să porţi colanţi şi un maieu/tricou şi nişte balerini (speciali, pentru dans) sau pur şi simplu un trening.

3 răspunsuri:
| Florinaaaaaaaa a răspuns:

Pai...de ce ce nu incerci asa ceva : o perche de iegari cu un tricou lung [faci tu ce combinatii vrei] sau o fustita si un maieu; o rochita care sta mulata pe corp, blugi stramti[daca este voie]si cu o bluzita, sau un trening! asa ar fi dragut! Parul daca este lung prins intr-o codita impletita asa intr-o parte sau chiar o codita sus si in par o fundita!:X cred ca sa ar fi super! :*

Răspuns utilizator avertizat