| onlymeme a întrebat:

oare la magazinele pentru animale pot gasi unghiere (speciale ) pentru caini?
catelusa mea are gherutele cam marihee hee
si as vrea sa stiu cam in ce pret se incadreaza...
funda

Răspuns Câştigător
| yanis a răspuns:

La unele sunt unghiere speciale, da' mai bine te duci la veterinar cu ea ca el stie cum sa o tina si catelusa mea are gherutele mari si i-am cumparat acum 1 an unghiera si s-a speriat, mi-a fost frica sa-i mai tai unghiutele, deci am dus-o la veterinar si nu am mai avut problema cu eabig grin
sarbatori fericite! de kiss

funda?:d

3 răspunsuri:
| yanis a răspuns:

Ms:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti decat sa verifici. varamea i le taie la catea cu o foarfeca mai mare...

| Harumiiii a răspuns:

E bine ca nu-si roade unghiile totusi laughing