| ciokko a întrebat:

Buna
papagalul meu roco s-a inbolnavit(mama l-a stropit cu apa cand era cald si la dat in balcon... dar nu stiu sigur ca e bolnav din cauza asta ). doarme toata ziua, sta infoiat, si nu prea mananca.
ce imi recomandati sa-i dau?
va rog ajutati-ma ca nu vreau sa moarasad

4 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Mergi cu el la un medic veterinar, care se pricepe și la papagali!

| oxannabelle a răspuns:

Mergi cu el la un medic veterinar. El o sa stie ce are happy
Bft.

| NitrowsDwt a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie cu papagalul.Dul la un medic veterinar care chiar se pricepe la papagali.

| nopenopenopenoope a răspuns:

Asa a patit si papagalul meu dar nu ca l-am tinut pe balcon am fost plecata cu fam.4 zile si l-am dat la niste prieteni si l-au tinut unde era cel mai rece... apoi l-am adus acasa nu manca si era infoiat...si a murit (nu vreau sa te sperii sau sa iti fac vreun rau) si cel mai bine du-te cat mai repede la veterinar ca sa nu patesti ce am patit eu
succes si sa se faca bine kiss >big grin