| Iris21 a întrebat:

Bună, pentru cei care au peruși si care ați fost cu ei/el la medicul veterinar, puteți sa îmi spuneți aproximativ cât costa un consult pentru perusi? Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| vjr1979 a răspuns:

Eu am fost asta iarna cu un perus cu un hematom la un ochi si am platit 100 de lei consultatia (l-a tratat pe loc si ne-a dat si vreo doua medicamente sa i le administram). A costat cam mult, dar m-am bucurat ca s-a rezolvat problema.

| Iris21 explică (pentru vjr1979):

Bănuiesc ca prețul difera, depinde de problema și de complexitatea consultației, nu.i asa?

| vjr1979 a răspuns (pentru Iris21):

Cred ca da. Probabil difera si de clinica. Eu am fost la una specializata in pasari si animale exotice, era si un sarpe pe acolo, boa cred.