| DeDe11 a întrebat:

Buna prieteni,eu am un iepuras cu coama de leu,care nu v-a creste niciodata, si ma intrebam el cum ma vede pe mine de ex?
Alb-negru? ca si pisicile si caini?
Fiindca aveam pisica thinking si am citit ca el ma vedea in alb-negru straight face adica..grii

Răspuns Câştigător
| aaaaa_8179 a răspuns:

Http://metropotam.ro/......250817716/

uite aici :)

8 răspunsuri:
| Betyskumpik a răspuns:

Animalele nu vad in alb-negru vad culorile dar nu la fel de aprinse precum le vedem noi

| DeDe11 explică (pentru Betyskumpik):

Deci acum animalele vad alb negru (intrebarile precedente) straight face sau color? raised eyebrows

| Betyskumpik a răspuns (pentru DeDe11):

Uite aici un site si citeste ultima fraza :https://www.google.ro/......https?/url

| aaaaa_8179 a răspuns:

Din cate stiu eu toate animalele vad in alb si in negru, dar nu sunt sigur de asta. Asa am citit si eu intr-o revista. Sper ca ti-am fost de ajutor! Bafta!

| DeDe11 explică (pentru aaaaa_8179):

Deci...acum animalele cum vad? straight face (raspunsul lui Betyskumpik a fost ca si animalele vad color) dar, atunci ele cum vad? straight face color sau alb-negru?

| aaaaa_8179 a răspuns (pentru DeDe11):

Eu stiu ca animalele vad alb negru in functie de culoare daca este mai deschisa sau mai inchisa, dar vad alb negru, asa stiu eu happy

| DeDe11 explică:

Cine imi raspunde, primeste funda happy am uitat sa mentionez, ma scuzati va rog. happy blushing

| ancuta96 a răspuns:

Iepuri vad la fel ca si cainii si pisicile, adica alb-negru.