| Mădă0611 a întrebat:

Sambata catelusa mea a fost atacata de alta catelusa (pitbull) + puiul ei de aproape 1 an, in curtea mea, si de atunci s-a ascuns, iese putin, in directia opusa curtii, si daca vine in curte tremura. Ce si cum sa fac sa nu-i mai fie frica? S-au mai batut, dar niciodata n-a luat-o prin surprindere, pana acum.

1 răspuns:
| Monika12 a răspuns:

Ai putea s-o iei cu binisorul ...ca prima oara,, sa o acomodezi cu toate cele ce o inconjoara, daca nu functioneaza du-o la consultatie la un veterinar.