| goguta10 a întrebat:

Buna seara, am o pisicuta de 2 ani,iar astăzi am vazut ca-i apatica,nu prea bea apa,nu prea o țin picioarele din spate. Evita sa sară din pat,sa se urce în copaci(făcea lucrul asta pana ieri), am dus-o la medic, i-a facut o injecție, un antibiotic dar nu vad îmbunătățiri...Nu știu ce are...

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da-i sa manance carnita de pui (fiarta si racita evident), taiata micut la cutit (fara oase), poate are ceva la stomac.

| ioana748 a răspuns:

Are facuta deparazitarea interna?