| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema cu catelusa mea care face de 2 zile diaree cand verde cand galbena(ma scuzati de exprimare) si nu stiu ce are si ce sa ii fac,i-am dat bobite si tot la fel face,furzolidon si ceai de menta branza si a functionat putin si dupa din nou a facut la fel, sa fie de la bobite sau a mancat ceva oare? Multumesc!

1 răspuns:
| LaLaura a răspuns:

Buna.
Da-i orez fiert nesarat cu un pic de carnita fiarta nesarata, daca nu ii trece, urgent cu ea la veterinar, sincer trebuia sa o duci pana acum, 2 zile este mult si se poate deshidrata.