| omariaaaa5 a întrebat:

Buna seara. cățelul meu a fost mușcat de un alt câine si nu in dau seama daca are piciorușul rupt sau are rana. m-am uitat si rana nu se vede dar chefneste daca il ating pe piciorușul din fata. chefneste si nu poate sta in el stie cineva oare daca e rupt va rog raspuns ????orice raspuns ajuta multumesc????????????????

4 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

După ce a fost mușcat, trebuia să fugi cu el la medicul veterinar. Soluția nu este pe TPU. Nu-i mai prelungi agonia, la veterinar cu el

| Celcestietot a răspuns:

Buna! Asta este treaba de veterinar, nu mai e de noi.

| Vântulalb a răspuns:

Acum la prima ora mergi la veterinar.

| Raluka0001 a răspuns:

Dezinfecteaza, dai cu betadina daca ai, si du te maine la veterinar cat mai repede.