| Sparckling a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine? Cum? Stati sa va explic: de Craciun mama mi-a promis ca o sa-mi ia un porcusor

de guineea, dar eu find la Tara, o sa-l primesc la inceputul lui ianuarie. Si am incercat sa-i explic mamei ca avem o cusca c-am mica(lungime=80cm; latime=30cm) pentru 2 porcuti. Dar ea nu si nu.Cusca e perfecta la ea.Si daca imi poate da si mie prin donatie o cusca sau niste idei de un fel de etaje pentru porcuti?

1 răspuns:
| D3X73R a răspuns:

Parerea mea...Cusca e buna... daca ar fi fost un pic mai lata ar fi fost si mai binebig grin(si eu am avut porcusor de guineea:X:X)