| alexutzabc a întrebat:

doresc sa adopt un catel, sunt din Bacau.astept raspuns! multumesc!

2 răspunsuri:
| Harpo a răspuns:

Este o initiativa foarte buna, te felicit! Sunt foarte multe animale abandonate, sa le dam o sansa!
In Bacau exista un ecarisaj pe care il poti vizita. Daca vei adopta un pui, sa ai rabdare cu el... Bebelusii catei sunt ca si copiii mici, invata incetul cu incetul... Bravo tie! Eu ajut cu bani animalele abandonate, sunt departe de Romania si nu pot sa ma implic mai mult pentru moment.