| Popescu_Elena_Raluka_1990 a întrebat:

Bună seara, eu am o cățelușă bishon havanez are 4 luni și azi am observat că face pipi cu sânge,am sunat vet-ul imediat și m-a întrebat dacă mănâncă sau daca sta retrasă,de mâncat mănâncă mult,e foarte vioaie,el zice că are cistita, eu am impresia că are ciclu. Voi care aveți cățelușe, cum e, face pipi cu sânge la ciclu?!?

2 răspunsuri:
| Floria_Ioan_1996 a răspuns:

Sora mea avea tot bichon havanez si s-a confruntat cu asta, are ciclu, tot ce trebuie sa faci este sa ii cumperi o pereche de chilotei si sa o verifici si cand vezi ca e sange schimbi acea bucatica de hartie happy

| Floria_Ioan_1996 a răspuns:

Nu e nimic grav, trebuie sa ii cumperi o pereche de chilotei din aceea cu banda de hartie si sa schimbi banda cand vezi ca e rosu