| alin81severin a întrebat:

Buna seara si multumesc tuturor celor care citesc aceasta intrebare, sper sa nu deranjez pe nimeni.Doresc sa intreb toti cei care poseda puiuti masculi rasa Doberman si ar dori sa ofere unul la un pret modic pentru mine, neavand posibilitatea de a-l cumpara.Mentionez ca locuiesc la casa.Valabil si pentru rasa Caniche talie medie.MULTUMESC DIN SUFLET! Desigur FUNDA!happy

1 răspuns:
| noktambul a răspuns:

Imi doresc si eu un pui mascul de Doberman, dar gratis. Poate fi si metis. Stau la curte si am posibilitati de dresaj si crestere adecvata.