| K3nzoRRR a întrebat:

Buna seara TPU.
Intrebarea mea de astazi este despre acvarii, pesti sau amenajarea unui peste pe care il zic eu.
Bun, deci vreau sa imi cumpar o specie de peste de acvariu Beta si vreau sa stiu care este felul de specie BETA care cand inoata da si din coada nu vreau specie care are coada dreapta, vreau sa stiu daca pot sa ii tin cu cei de specie Guppy, Moly Black, unii portocalii, si inca 2 specii nu stiu cum se numeste.
Eu vreau doar un MASCUL. Vreau sa imi raspundeti in felul acesta:
1.[Modelul cozii de la Beta]:
2.[Daca pot sa ii tin cu ceilalti]:
ATENTIE!: Dau funda raspunsului corect.

La revedere!

Răspuns Câştigător
| giucu a răspuns:

Pestele Beta nu are coada dreapta stai linistit. Poti sa iti achizitionezi linistit. happy

1 răspuns:
| K3nzoRRR explică:

Stai ca n-ai inteles uite:

Cel de care zic eu ce este cu coada dreapta:http://www.google.ro/......tp?/imgres

Si de care zic eu ca imi place care se misca:http://www.google.ro/......tp?/imgres

Cred ca vezi diferenta.

Dau funda daca imi spui.