| nuty_5184 a întrebat:

Buna sint noua pe aici, bine v am gasit si sper sa fim prieteni. O intrebare am si eu.Compun versuri, pot sa le pun si melodie dar nu stiu ce sa fac cu ele, aveti vreo idee, multumesc

Răspuns Câştigător
| lovylove a răspuns:

Ciau, ai de respectat 4 pasi simpli
1.fa-ti cont pe youtube.
2.cauta cel mai frumos cantec sau preferatu' tau.
3.roaga un prieten/a care se pricepe cat de cat sa tina camera dreapta sau pune-o pe o masa ca sa te filmeze in timp ce le canti
4. posteaza l pe youtube.noroc!

3 răspunsuri:
| digitalchocolate a răspuns:

Buna, pai ai putea sa iti faci un blog si sa le incarci acolo si sa scrii despre ele, ce te-a determinat sa compui de ce iti place, chestii de genu.Mlt noroc!:}

| Messyhair a răspuns:

Inregistreaza-l.
Posteaza-l pe youtube.
Daca e intr-adevar frumos si ai noroc vei avea multe vizualizari.
Daca ai noroc si te va observa vreun producator sau cineva, iti va propune sa inregistrezi sa sa-ti faci o cariera in muzica.

Succes!

| nuty_5184 explică:

Va multumesc din suflet,fiecare raspuns ma va ajuta,multumesc tuturor,incerc sa aflu mai multe, cum e cu TPU, m i se pare foarte interesant