| PclaudiaM a întrebat:

Buna happy Soacra mea mi-a cumparat un catel... se afla la focsani dar eu sunt in Italia aveti o idee cum sa il aduc aici? cu autocarul nu prea as vrea pentru ca e foarte cald si nici nu ar avea nimeni grija de el (nu cred ca soferu la`r scoate la plimbare sau sa`si faca nevoile ) si cu avionul e foarte foarte scump deci nu stiu cum as putea face poate aveti voi o idee! multumesc

3 răspunsuri:
| bubbiubbi a răspuns:

Pai nu ai ce sa faci...vino in Romania si ia-l cu masina...altceva nu si, e foarte prosteasca si negandita ideea lui bichon1

| PclaudiaM explică (pentru bubbiubbi):

Nici o sansa sa-l trimit cu posta! Dar nu am cum sa vin in Romania pentru. ca nu pot sa imi iau concediu.

| bichon1 a răspuns:

Incearca prin posta stiu ca suna ciudat dar e o optiune