| andreeaww a întrebat:

Buna sper sa nu radeti de mine dar am o problema.Am 14 ani si nu stiu sa dansez as vrea sa invat dar nu stiu cum msi nici o prietena nu am cum sa chem sa ma invete fiindca sunt sigura ca ar rade de mine ce sa fac ajutati-ma ma rog funda...

Răspuns Câştigător
| ElenaSA a răspuns:

Exista cursuri de dans.Am fost si eu ca sa nu ma fac de ras la propria-mi nunta.Cauta unul la pret rezonabil.

2 răspunsuri:
| AnOnIm20202020 a răspuns:

Nu este o mare problema ca nu stii sa dansezi. Nu ii asculta pe ceilalti care rad de tine, ignorai. Poti face niste cursuri de dans.

| alexaPuf a răspuns:

Asculta-ma,daca prietena ta rade de tine inseamna ca nu iti e prietena.M-ai bine intreaba-ti prietena cea mai buna(pe care te poti baza) si SIGUR te va ajuta..nu te intimida este si o ocazie sa iti cunosti prietenibig grin