| Loloz a întrebat:

Spuneti-mi si mie ceva programe de taiat din video-uri vA rog. spuneti-mi cat mai multe va rooog mult.Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| xXWhisperOfLoveXx a răspuns:

Pai eu ati zic cu movie maker 2 pentru ca is foarte multumita de el :)
UIte aici poti sa-l descarci
http://download.chip.eu/ro/Windows-Movie-Maker-2.0_92499.html
Si daca nujti cum functioneaza uitate aicia la niste instructiuni` :D
http://www.youtube.com/results?search_query=movie+maker+tutorial
alege de aicia care vreii ;)
eu ti-as recomanda pe primul pentru a taia din videoclipuri sa te uiti` ;)
Succes`!
Oferi funda` :">?

4 răspunsuri:
| NoKidding a răspuns:

Easy Video Spitter
mai simplu de atat...nu se poate

| Gosh. a răspuns:

Windows Movie Maker
Sony Vegas
Adobe After Effects

Ultimele doua sunt profesionale, dar sunt foarte foarte bune.
Eu iti recomand Sony Vegas. Chiar merita.
:

Răspuns utilizator avertizat
| Zoki a răspuns:

Pinnakle studio e super... eu il folosesc si sunt multumita...nu numai ca taie video dar si poate face efecte din alea speciale ca: s-a terminat video si imaginea se face avion si zboara