| EneRobert2001 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste metode de strans bani!

7 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Freelancing dacă te privepi la php sau java.

| KinderBeeeib a răspuns:

Buna pai sunt mai multe metode de a strange bani :

De exemplu daca ai peste 18 ani :MUNCA.
Daca nu ai incearca asa :Cand parintii iti dau bani nu iti lua prosti ci strangei la portofel.

Intreaba-i pe vecinii sau prietenii de familie daca au nevoie de ajutor in schimbul a cativa lei si astfel mai faci cativa bani.Sau asta o poti face si cu parintii tai.

Daca ai un card folosestel DOAR in situatii de urgenta astfel incat sa economisesti bani.

Mai sunt si alte metode dar nu mi-le mai amintesc. Sper ca te-am ajutat! Funda te rog?

| luisanamy a răspuns:

Sunt multe site-uri online de facut bani. Insa trebuie sa ai card. Cel mai bine ca sa poti strange bani este sa iti cumperi numai ce ai nevoie urgent.

Răspuns utilizator avertizat
| Nicoleta_D_Andreea_1998 a răspuns:

1. Inchide calculatorul
2. Du-te la munca straight face!

| Ucaa a răspuns:

Poti folosi o matura si-i aduni intr-un faras. Dupa, ii pui intr-un sac laughing))) Spor :*

| mascadeaur a răspuns:

Munceste si vei primi bani