| Elenuk a întrebat:

spuneti-mi si mie un nume de motan

Răspuns Câştigător
| teotazz_6899 a răspuns:

Eu din lista asta am ales un nume portivit mitanului meu big grinsper ca te va ajuta si pe tine:A
Aki
Artie
Arthur
Argo
Arko B
Bob
Bat
Bamse
Bart
Bertie
Bitzi
Buf
Bomb
Blast
C
Coro
Cody
Cady
Cody
Cox D
Dodo
Domby
Dub
E
Ebony
Eno
Eddy F
Fido
Floppy
Fluff
Fix
H
Hub
Hoax J
Jinx
Jiddy
K
Koty
Kot
Katu
Koto
Kobe L
Lazy
Loony
Loot
Lord
M
Moty
Moth
Morgolth
Mordor
Motanel
Muddy
Moody
Muff
Muffy
Muffin
Moo-shoo N
Nod
Nap
Navy
Nin
Nip
Nuff
P
Puff
Puffy
Pum-pum
Paddy S
Shobo
Soshon
Shosho
Saty
T
Toby
Tony
Tim
Tom
Tommy
Tum-tum
Tummy
Tud Y
Yolk
Yoda
Yolo

16 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Mişu! Din cauza literei "ş" din nume care se aude sasait, animalul va reacţiona imediat la nume.

| MioaraParalescu a răspuns:

Pe a mea pisi :-))

| Tsunade99 a răspuns:

Scrie pe google "nume de motani". Bafta.

| Senorita2000 a răspuns:

-Tom,Tomy,Tomas,Misu,Pisoias,Pufosul,Motanel,Motanica,Smecheras,Pisi.Succes la legere!winking

| ItachiUchiha a răspuns:

Tony,Tomy,Mitzu,Nik,Nicu,George,Aldo,Albus,Aaron,Albastrel,Albu,Iulius,Oscar.Otto,Chipi,Casio,Pablo,Carlo,Coto,Sam,Yam-yam,Yogy.

| trăncănici a răspuns:

Un nume care să conţină "s" sau "ţ". Pisicile îşi reţin mai repede numele dacă conţin aceste consoane!

| teotazz_6899 a răspuns:

Mersi:*ce nume ai ales?

| MadalinaD a răspuns:

Zizu (favoritul meu), Mitzu, Tom(asa se numesc pisoii mei) poti sa cauti pe google.ro Succes!

| Sp33dyt a răspuns:

Doar Tony big grin

| DiamondEyes a răspuns:

Pe al meu il cheama Oxy big grin

| Roxiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Mişu. E un nume simpatic pentru un motan happy

| stefyr10as a răspuns:

Da-i numele Mitu sau Tom!

| ioanagazdac a răspuns:

Tomiţă, Biju, Codiţă,

| Ciufixx a răspuns:

ZuZu,Tomitza,Ochiosu,colorat,piscot,piticot,pufilica,papadulce,sasho,Luminitza,burtica,printi,motanel,alitatici,pericol,muscatura,musculitza,tantarel,pucelush,grasunel,robotel,muscatura,pestisor,balo,lupisor,tigrisor mai stiu mai multe... Fundita plis?

| GumitaXD a răspuns:

Mie imi place numele Matze big grinlaughing