| MaraMarutza a întrebat:

Stie cineva cele mai noi si eficiente secrete si smeherii la barn buddy? M-am mai uitat pe net si am vazut ca cica poti fura cu caine cand apesi tab sau sa schimbi data dar cand eu schimb dat si incerc sa recoltez sau sa fur imi da error si imi da plantele inapoi dar data ramane la fel.Alte smecherii mai stiti care sa mearga si acum bineinteles.

2 răspunsuri:
| MaraMarutza explică:

Eii asta stiam si eu

| Mihneaioan1 a răspuns:

DA eu am descoperit 3 secrete la barn buddy primul iti poti culege recolta (exemplu rosii) si inca mai poti avea rosiile acolo si cu jumate de timp deja scurs [exemplu: rosiile dureaza 1d si 1h si va devenii 13h (nu se va scurta timpul chiar cu jumatate de ora dar tot pe acolo)] pentru a afla cum se foloseste bugul acesta si celelalte 2 scrieti id meu de mess : mihneaioan1