| love_6969 a întrebat:

Buna stiti dc ma ignora prietenii? ce trebuie sa fac?

6 răspunsuri:
| raluca48 a răspuns:

Depinde de prieteni ca poate te ingnora pentru ca nu te cobori asteptarilor lor daca ai prieteni baieti si esti fata nu te imbraci destul de vulgar incat sa ii interesezelaughing dar nu stiu poate esti prea retrasa incearca sa comunici mai mult cu ei si sa te implici mai mult in activitatile pe care le au

| NoNameJunior a răspuns:

Buna! poate nu esti pe placul lor.incearca sa te schimbi.dar inainte de asta, intreaba-i ce nu le place la tine si cum ar vrea ei sa fii tu.succes!

| RoXxy a răspuns:

Poate esti rautacioasa cu ei si faci pe desteapta.
Ce sa faci? Sa iti dai o palma sa iti revii dupa care te duci la "prietenii"tai si le ceri scuze ca ai fost o inchipuita

| Denni99 a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa te comporti fr cu ei, sau poate ii deranjeaza ceva la tine... poate ai un hobby care nu le place... daca vrei iti fiu eu prietenahappy:* FundA?

| Mao a răspuns:

PRIETENII nu te ignoră. Persoanele ce tu îi iei drept prieteni, te ignoră. Pot fi o sumedenie de motive. I-ai supărat cu ceva, sau poate te-ai schimbat într-o persoană cu care ei nu mai vor să-şi petreacă timpul.
Cel mai bun lucru, şi poate unul dintre singurele, ar fi să te duci la ei, să îi întrebi care e problema şi cum poţi să o remediezi. Trebuie, totuşi, să te gândeşti dacă-ţi sunt prieteni cu adevărat. Eu ştiam că ei îţi spun când îi superi, nu te ignoră pur şi simplu. Mai bine un singur prieten, şi acela adevărat, decât 20 şi aceia prefăcuţi. Baftă!

| SelenaGomez914 a răspuns:

Ori pentru ca nu ai fac ce le place si lor ori faci pe sefa ori se apropie ziua ta si pregatesc o surpriza bafta funda vot?
:* mersi