| Teddy7139 a întrebat:

Stiti voi Chestia aia cu cristale Mega Cristale Magice cu set de excavatie. Mi-am luat si eu si as vrea sa stiu ce pietre naturale sunt la setul de excavatie. Spuneti-mi si mie cum se numesc.

2 răspunsuri:
| denise89 a răspuns:

Nu au un nume in schimb poti sa le dai tu unul. daca ar fi reale atunci da ar avea si un nume dar altfell...nu imi pare rau!

| denise89 a răspuns:

Nu au un nume in schimb poti sa le dai tu unul.daca ar fi reale atunci da ar avea si un nume dar altfell...nu imi pare rau!